Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Adatbázis normalizálás feladat...

Adatbázis normalizálás feladatokat tartalmazó oldal?

Figyelt kérdés
Sajnos csak 2-2példát vettünk és nincs feladat ami alapján tudnék gyakorolni. Akár angolul is lehet. 3NF-re, BCNF-re bontásokkal kapcsolatos feladatok érdekelnének illetve Armstrong axiómákkal való levezetés, nem triviális függőségek felsorolása.

2013. ápr. 5. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A Google csak az én barátom, nem a tiéd?

[link]


Pl. [link] ctfl f, normalizálás


Aztán: [link]

2013. ápr. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző, nem b@szol fel, én a csoporttársa vagyok és átnyálaztuk a kuglit, de rohadtul nem találtunk semmit. Örülök, hogy ide tudsz spammelni papagáj módra, hogy "Google a barátod", de ha amúgy meg nem értesz hozzá, akkor kár hülyének nézned a kérdezőt, hogy miről is van szó.


Egyébként terhes vagy.

2013. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Látom, szépen magyarul beszélni tudsz, kattintani meg olvasni nem, pedig ott vannak a válaszok. Esetleg meg is köszönhetnéd, de mindegy. Igen, értek hozzá, csak segítsen neked, akinek két anyja van. További kellemes kultúrkodást!
2013. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!