Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Van jó ötletetek angolal...

Van jó ötletetek angolal kapcslatos házidolgozat témához amit természetesen angol nyelven kell megírnom?

Figyelt kérdés
Kiselőadás formájaként kell előadni az osztály elött....valai izgalas téma kéne, olyan ami kötődik Angliához, Amerikához...stb...Pl.:{Dajana hercegnő,Sztonhencs,beatles}...stb.
2009. szept. 22. 20:52
 1/5 anonim válasza:
77%

Google a barátod. Ennyit tudok javasolni. Én 8 éve tanulok civilizációt angolul. Ezeken az órákon a Britt szigetek és az USA nevezetességeit, történelmét, hagyományait, stb tanuljuk.


A másik: Diana meg Stonehenge van. Amiről te írtál, olyan nem létezik...


Véleményem szerint egy neves emberről írj, vagy néhány nevezetességet gyűjts össze. Pl Londonban rengeteg van. Ezt képekkel is illusztrálhatod, így érdekesebbé válik.

2009. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem készíts az angol ünnepekről, szokásokról kiselőadást.
2009. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Charles Darwin.London nevezetességei...Épületei..Szokások...angol történelem...:D

Hát ezek jutnak eszembe:D

Remélem segitettem^^

2009. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dajana :D:D:D:D:D:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2009. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget gondoltam h nem fogjátok gunyolódás nélkül hagyni azt ahogy leirtam...csak mondom azért van zárójelben ami azt jelenti nállam h ejtés szerint irom.
2009. szept. 23. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!