Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nemzetközi szállítmányozási...

Nemzetközi szállítmányozási és logisztikai szakügyintéző szakos szeretne segítséget kérni szakdolgozatához. Van itt olyan aki ilyen szakot végzett, vagy folyamatban van?

Figyelt kérdés
Nemsokára el kell kezdenem megírni, a téma: egy konkrét Rt, Kft, Bt. logisztikai rendszerének komplex bemutatását. Valaki tudna nekem segíteni, netán kész dolgozattal, avgy valami bővebb vázlattal, vagy valami hasznos segtséget nyújtani a megírásához.A cég ahol gyakorlatoztam volna, csak kitöltötte a szerződést,nem nagyon fogalkozik velem,oldjam meg, mert nem ér rááá..stb.. :( Nagyon megköszönném, ha valaki segítene, avgy akár ismerőse álltal, mert nagy bajban leszek. És soha nem írtam még iylet. Előre is köszönöm.
2009. szept. 23. 13:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!