Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angolra le tud, ja vki fordíta...

Angolra le tud, ja vki fordítani ezt a levelet?

Figyelt kérdés

1.) Nálunk a foci a kosárlabda , a tenisz , és a bowling a legnépszerűbb sport.

A fiatalok és az öregek is eléggé élvezik a sportot. Az érdeklődési körük nem különbözik , de az öregek inkább a bowlingot szeretik. A fiatalabbak jobban vonzódnak a focihoz és a kosárlabdához.


2.) Köszönöm a leveledet. Azt írtad , hogy sportolni akarsz de nem tudod , hogy mit. Én sokat sportoltam és megoszthatom veled a személyes tapasztalataimat ha szeretnéd.

---- kiskoromban sokat fociztam a barátaimmal és a családommal , emelett most még kosárlabdázok is.

-- Véleményem szerint te is focizzál , és kosarazzál , mivel ez jót tesz a szervezettnek és fitten tart , de ha nem szeretnéd ezeket csinálni akkor menny és sétáltasd meg a kutyádat . Az is nagyon jó sport.

-- Tehát a sportolni szeretnél akkor mindegy mit csAK CSINÁLD. hA EZT MEGTESZED AZ EGÉSZSÉGED ÉS A KÖZÉRZETED IS JOBB LESZ.

rEMÉLEM TUDTAM SEGÍTENI .sOK SIKERT KÍVÁNOK , A TE LEVELEZŐTÁRSAD jOE


2013. ápr. 15. 18:04
 1/1 anonim válasza:

igen én lefordítom remélem még aktuális a dolog na itt van a fordítás:)) :1.)In here the football,basketball,tennis and the bowling is the most famous sport.The teenagers and the olds are enjoy the sport.they interests isn't differ,but the olds are likes bowling.The teenagers are likes the football and the basketball.


2.)Thank you for your letter.You wrote that you want to sport but you dunno what.I sported a lot and i can say my personal experience if you want.In my childhood i played football a lot with my friends and my family.Today i playing basketball too.I say that play football and basketball becaouse is good for you and you will be on the top,but if you don't wanna do theese things then go and take your dog for a walk.That is good sport too.So if you wanna sport whatever what do you do just do it.If you do theese things your health will be better.Hope i helped you.Good luck!!Your penfriend:joe

2013. jún. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!