Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Épület maketthez (kartonból)...

Épület maketthez (kartonból) mi szükséges? Hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés

az aszódi kastélyt kell elkészítenünk, kartonból

életemben nem csináltam még makettet, azt sem tudom hogyan kell hozzákezdeni.



2013. ápr. 29. 06:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a kastélyt nem ismerem, de jó ha többen csináljátok.Az épület homlokzatairól csináljatok fényképeket.Határozzátok meg a méretarányt vagyis a léptéket.Pl:M=1:100,ez azt jelenti, hogy épület makettje százszoros kicsinyitésü. Rajzoljátok fel a homlokzatokat, tetősíkokat a kartonlapokra úgy,hogy ragasztási fülek is legyenek rajtuk,majd vágjátok ki az elemeket.Biztosan tanultok mértant az sokat segít. Kérjétek meg a szülőket,hogy segítsenek. A ragasztó ne legyen túl folyékony,az elemeket kedvetek szerint szinezhetitek és ha összeállt a makett a végén lakkot is fújhattok rá attól merevebb lessz. jó munkát! üdv. Kálmán
2013. ápr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Pontosan igaza van az előzőnek, egyet is értek vele, én még annyit mondok, hogy kemény kartonpapírból csináljátok, hogy tartósabb legyen !
2013. jún. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!