Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Határozatlan integrált lehet...

Határozatlan integrált lehet számolni számológépen vagy csak határozottat?

Figyelt kérdés

és differenciálhányadost?

melyik gombbal lehet deriválni? :D

illetve lehet h hülyén hangzik, de melyik az a gomb, amivel be tudom ütni az ismeretlent

pl egy egyenletben az x-et (2x+3=2)

ilyen gépem van:


[link]


2013. máj. 1. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Talán ha magyarul beszélnél és leírnád, hogy mi az anyám kínja az a határozott/határozatlan integrál és differenciálhányados, akkor lehet segítenének... Bár gondolom k.va jó viccnek tartod, hogy valami nem létező dologról nekiállsz beszélni és elvárod, hogy válaszoljon valaki..........
2013. máj. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdező: nagyon valószínűtlennek tartom. A számológépeket nem függvények kezelésére és megjelenítésére tervezték, és majdnem biztos vagyok benne, hogy amelyik integrál, az numerikus módszerekkel, közelítéssel teszi, nem pedig határozatlan integrálok behelyettesítésével. Számológép, nem pedig példamegoldógép, ha érted a különbséget. :-)


ELső válaszoló: a hallgattál volna, bölcs maradtál volna tipikus esete. Tanulj, művelődj, szóljál hozzá ahhoz, amiről van valami fogalmad, és mielőtt hurrogni kezdesz, hogy valami nem létezik, legalább nézd meg egy keresőben, hogy ne égesd magad fölöslegesen.

2013. máj. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

értem :)

köszönöm!!

igazából csak azért érdekelt, h tudjam magam ellenőrizni, hiszen ha tudná is őket, akkor sem tudná levezetni, max csak az eredményt megadni, annyi meg zh-kon nem elég :)

határozott integrált be lehet ütni, azt megtaláltam...nagyjából legalább tudom h lehetséges eredmény jött-e ki :)

2013. máj. 2. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!