Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki Érthetően, gyorsan és...

Valaki Érthetően, gyorsan és aránylag egyszerűen el tudja magyarázni a Valószínűségszámítást?

Figyelt kérdés
hogy kell kiszámolni, akár példafeladattal, mert nekem ez valahogy nem megy :(

2013. máj. 4. 22:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

De én most csak középszintű érettségiről beszéltem. :D Emeltbe felőlem annyi analízist meg valszámot raknak, amennyit akarnak, de középbe ne. :D (Én írtam, hogy holnap érettségizem.) Az a bajom csak a valszámmal, hogy sokkal nehezebb leellenőrizni, mint más feladattípust és mindig órákig gondolkozom rajta utólag, hogy vajon jól oldottam-e meg. (És sokszor tényleg akkor jövök rá, hogy nem.)


Hát én úgy tudtam, hogy ez a kecskés már inkább játékelmélet, szerintem ettől nem lett tisztább a kép a kérdezőnek. :D


Kérdező, az a baj, hogy nem annyira lehet a valószínűségszámításról elméletben mit mondani. Holnap magyar után még lesz egy kis időnk, szerintem akkor keress előző érettségikben valszámos feladatokat és oldd meg. Szerintem rá lehet érezni ennyi idő alatt, ha amúgy nem vagy rossz matekos.

2013. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Előző: én sem emelt érettségiről beszéltem. Nálam is a matek volt az egyik tárgy, ami a felvételi szempontjából fontos volt, de csak középszinten érettségiztem.
2013. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%
Okés, értem, és végső soron igazad van. :)
2013. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát köszi a segítséget,azért ért valamit,szóval jó:)
2013. máj. 5. 17:39
 15/16 PHP de kóder! válasza:
50%
vedd elo prekopa andras: valoszinusegelmelet cimu konyvet. jo, ertheto konyv
2013. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 PHP de kóder! válasza:
27%
2013. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!