Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ti hogyan csinálnátok? Hogyan...

Ti hogyan csinálnátok? Hogyan osszam be a tanulnivalót?

Figyelt kérdés

Elég sok dolgom van az érettségi szünetre és nálunk úgy van, hogy hétfőn-kedden nem kell menni, szerda-csütörtök délutáni tanítás, pénteken pedig rendes tanítás.


Amire tanulnom kéne:

matek (gyakorolni, mert nem voltam ott) - most videókból készülök fel, összesen kb 2 óra

irodalom: vázlat készítés és ennek megtanulása kb 2,5 óra

történelem: füzetet átmásolni, könyvet kiemelni, vázlatot írni kb 3 óra összesen

földrajz: topográfiára gyakorolni (minél többet) és pótló felelésre felkészülni: 10 téma ( 1 téma kb egy óra)


Ma még mennék templomba így 17.45 és 19.15 kiesik, holnap pedig elutaznék 3 óra körül, illetve kedden abszolút nem leszek itthon.


Előre is köszi a segítőkész válaszokat!


2013. máj. 5. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hétfőn reggeltől (9-től) az elutazásodig. Ha van rá lehetőséged, akkor vidd magaddal a tanulnivalót. Ha nincs, akkor szerdán meg csütörtökön délelőtt simán meg tudsz mindent csinálni.
2013. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A matek feladatokat ha most kiírnád, biztosan tudnánk benne segíteni. Nem hiszem, hogy videón azokat a feladatokat találtad meg amiket gyakorolni kellene. Vagy igen?
2013. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából, ha az elmélet megy, akkor minden megy. Előre tanulok, mert a tanár úr versenyeztet. Ő most kint van külföldön, de nagyon aranyos volt, mert küldött nekem egy videót, ami közel két órás, így már értem a dolgot :)
2013. máj. 5. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!