Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy pár cipő árát 12%-kal...

Egy pár cipő árát 12%-kal felemelték, majd egy akció során 40%-kal csökkentették. Így most 12096 Ft-ba kerül. Mennyi volt a cipő eredeti ára?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 16:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
21%
Elnézést, tisztelt kérdező, nem tudtam, hogy édesanyád elhunyt. Nem akartalak megbántani. Ugyanakkor mégis honnan a bús p*csából kellett volna tudnom?
2013. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%

Ja, és a "Mond" az helyesen felszólítómódban: mondd!

Ha pedig a továbbiakban el akarod kerülni az ilyen kellemetlen eseteket, javaslom, hogy kérdéseidet a következőképpen tedd fel. Én így szoktam, nekem is volt családi tragédiám, így a saját példámmal mutatom be:

Édesapám meghalt. Mi a vajaskifli receptje?

2013. máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
2013. máj. 12. 17:33
 14/22 A kérdező kommentje:
Senki sem tökéletes!
2013. máj. 12. 17:35
 15/22 anonim ***** válasza:

Nos, igen. Mikor az érdemi érvek kifogytak, nem tudsz ellentámadni, megvédeni véleményed, akkor ehhez az alantas módszerhez folyamodsz. De, hogy te se maradj olvasnivaló nélkül:

[link]

2013. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Bocs, de én alapos indok nélkül nem sértegetek senkit. Főleg nem a családdal nem támadok, mert nem tudhatod kivel mi történt. Ha valaki csóró nem röhögöm ki. Nem lehet tudni, hogy került oda ahova került. Mivel látom a te erkölcsi szinted kiemelkedő akkor, miért ebben a témakörben lófrálsz? Miért nem a politika vagy ilyesmi? Mert elsősorban nem vagy segítőkész, csak ha csináltál valamit utána segítettél! DAFUQ?
2013. máj. 12. 17:45
 17/22 anonim ***** válasza:
Igen, egy paraszt vagyok, ez így igaz. Viszont nem támadtam a családoddal, legalábbis nem volt célom a támadás. Az, hogy te ezt annak vizionálod, egy sajnálatos dolog. De, mint említettem, egyes ilyen, nem rossz szándékú megjegyzőnek, mint amilyen magam is vagyok, honnan kéne tudnia a te, sajnálatos módon tragikus családi hátteredet? Sehonnan. Ezért, még ha ebben az esetben "ellentámadásod" bunkósági szintemhez mérve jogos is, vigyázz, mert lehet, hogy máskor nem lesz az, és esetleg TE sértesz vérig valakit egy ilyen "hülye vagy, hogy nem tudod, mi van a családommal" típusú megjegyzéssel. Amellett köszönöm, hogy kérdezed, a politika témakörben is aktív vagyok.
2013. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Gondoltam, mert nem egy politikai beállítottságú embert ismerek és te is egy tipikus fajta vagy. De nem mondtam, hogy hülye vagy, mert nem tudod mi van a családommal. Csak nem kell túlzásokba esni! "Akkor anyukád fizetésével." Most minek kell a másikat idegesíteni? Igen a magyarok között mindig jellemző volt ez. Külföldi oldalon jártál-e nem tudom, de ott ha nem tud valaki valamit nem kommentál! De, ha tudja akkor leírja és kész!
2013. máj. 12. 18:06
 19/22 A kérdező kommentje:
Én olyan vagyok, mit a kis elefánt. Remélem nem kell mondom mit jelent ez.
2013. máj. 12. 18:08
 20/22 anonim ***** válasza:
Azzal nem az idegesítés volt a szándékom, mint említettem.
2013. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!