Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi történt a végén a Móricz...

Mi történt a végén a Móricz Zsigmond Rokonok című regényének? Nem értettem.

Figyelt kérdés

Tehát addig oké, hogy a polgármester sarokba szorította Kopjás Istvánt, és vesztesen távozott, de utána azt beszélte a Takarékpénztár vezetőjével, hogy nagyon derék ember, hogy ő lesz a legjobb tanácsos, és hogy nagyon jó ötlete volt a Sertéstenyésztő üzem felszámolására, és meg is fogják csinálni...

És nem értem, hogy mire fel volt ez, amikor addig ellenségesen viseltettek vele szemben, mert korruptak voltak... És kiderült, hogy Kopjás István nem akar korrupt lenni.

És amikor a végén meglőtte magát, mentek segíteni, és azt mondták, hogy "meg kell menteni, ez egy jó ember."



2013. máj. 12. 19:45
 1/1 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért helyezték át, de ez nem házi feladat kérdés, hanem irodalmi, érdekel, mit gondolhatott az író -.-
2013. máj. 12. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!