Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Házi dolgozatot kell csinálnom...

Házi dolgozatot kell csinálnom az Általános kereskedelmi és Vállalkozási ismeretekből. Valaki tud anyagforrást?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
téma?
2013. máj. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát témát nem adtak csak úgy általánosan kell,ezért is nem tudom hogy honnan szerezzek forrást.
2013. máj. 14. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor bármit, amit eddig tanultál a tárgyból...

Akár egy új vállalkozás indításának feltételei, menete. Egy meglévő vállalkozás fejlesztésének lehetősőségei (konkrét példán keresztül vagy egy fiktív cég bemutatása, üzleti terv. ezekre találsz mintát a neten)

anyagforrás továbbá a tankönyved, a könyvtár és az ott fellelhető témába vágó nyomtatott szakirodalom.

Milyen mélységekben tanultátok a tárgyat? középiskola, egyetem... nem mindegy ám

Én nagy vonalakban mit tanultatok eddig?

2013. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy azért is írtam így ki a kérdést,hogy hát ha könnyebben tudnak válaszolni,de ez egy állás interjúra kellene nekem,mert valami írásbeli tesztet is kell írni....:/
2013. máj. 14. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tesztet íratnak veled az állásinterjún, az nem azt jelenti, hogy egy kész esszével kell menned és azt felmondani vagy abból levizsgázni... Vagy külön ez volt a feladat?? ilyet még nem is hallottam...


A teszt pedig szintén sokféle lehet, X-elős vagy felelet válsztós, könnyen felmérik belőle a szakmai ismereteidet, pszichés állapotodat, rátermettségedet a munkra.

Mi a véleményed? Mit mondtak, írj egy dolgozatot és úgy menj be az interjúra?? Érdekes lenne, pláne ilyen tág témával.

2013. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem nem dehogy is,csak azért írtam így hogy hát ha könnyebben tudnak majd válaszolni.Azt mondták hogy lesz egy írásbeli teszt nem egy nagy valami egy olyan 10 perces...
2013. máj. 14. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Mire vársz választ egyébként, még mindig nem értem!

Egy állásinterjúra fognak behívni, ahol egy 10 perces tesztet kell megoldanod.. Minek kell egyből házi dolgozatra gondolni és ahhoz segítséget kérni?

Minek kell egyáltalán ennyire felfújni egy ilyen kis dolgot?

MIért nem inkább azt kérdezted, kinek milyen jellegű kérdésekből állt a tesztje? talán közelebb kerülnél a lényeghez, mint így...

2013. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!