Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kötelező olvasmány a Kőszívű...

Kötelező olvasmány a Kőszívű ember fiai, na most kaptam egy feladatot: beadandót kellene írnom, de kéne egy kis segítség. Tippek hogy melyik fejezetet válasszam? (részletek alul)

Figyelt kérdés
Kaptam egy feladatot, hogy írnom kell egy házi dolgozatot és a dolgozat címe meg van adva: Kedvenc fejezetem jellemzése a műből. Na én nem olvastam el a könyvet, mert elkezdtem de a felénél feladtam mert képtelen voltam megérteni..:/ A történetet nagyjából tudom és értem is hogy miről van benne szó, de nem tudom, hogy melyik fejezetet válasszam? Mert ha választok azt el is olvasom és nagyjából le is írom hogy miről szól csak nagyon nehezen értem meg. Aki olvasta tippek? Melyik fejezet szerintetek a tuti, amiről sokat tudok írni? Előre is köszi.:)
2013. máj. 21. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Oléyan fejzetet válassz akor amit már olvastál.
2013. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A farkasos fejezetről sokat lehet írni
2013. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A "Két jó barát" c. fejezetben van

(a farkaskalnd) Tehát a könyv első részében-

2013. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs meg a könyv, a neten ott van

Csak keresd ki a Két jó barát c. fejezetet s el tudod olvasni

mek.oszk.hu/00600/00695/html/ - Tárolt változat - Hasonló

Jókai Mór. A kőszívű ember fiai. 1869 ... EGY EMBER, AKIT MÉG EDDIG NEM

ISMERTÜNK · A TÚLVILÁGRÓL · A KŐSZÍVŰ EMBER ELŐTT · A BÖRTÖN ...

2013. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2013. máj. 22. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!