Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szolfézsvizsgára készülök,...

Álom manó kérdése:

Szolfézsvizsgára készülök, tudnátok segíteni (legkésőbb péntekig)?

Figyelt kérdés

A feladatom:


Kottázd le az 1#, 1b, 2#, 2b előjegyzést tartalmazó dúr és moll skálákat violin és basszuskulcsban. A kottafejek alá írd oda a hangok neveit abc-s névvel és szolmizálva is.


Hálásan megköszönném, ha valaki segítene, totál összekeveredtem, hogy mi-micsoda, és péntek délután vizsgázom.. :(



2013. máj. 22. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
segítünk de pontosan mi a kérdés?
2013. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Odaírtam a vékony betűs részbe, de bemásolom szívesen:


Kottázd le az 1#, 1b, 2#, 2b előjegyzést tartalmazó dúr és moll skálákat violin és basszuskulcsban. A kottafejek alá írd oda a hangok neveit abc-s névvel és szolmizálva is.

2013. máj. 22. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, ez a feladat, ezt láttam. írtad hogy összekeveredtél, de akkor most végülis azt várod, hogy csináljuk meg, küldjük át, te meg beadod?
2013. máj. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem azt vártam, ez csak egy részfeladat volt, amit nem tudtam, mert egyéb okok miatt nem tudtam részt venni több órán. mindegy, már megoldottam, és jó lett a vizsgám.
2013. máj. 25. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!