x-7/5 -x+3/2 nagyobb egyenlő mint x+1/102013. máj. 30. 19:52
1/1 anonim válasza:
x-x-7/5+3/2=-14/10+15/10=1/10
átrendezve: x kisebb egyenlő mint 0