Lefordítanád? Német

Figyelt kérdés
Ich wusste,dass meine Eltern mich einem Mann in Pakistan versprochen hatten. Ich habe Nachrichten auf Zettel geschrieben und sie für Jack aus meinem Freund geworfen. Und wir haben dann den ersten Zug aus der Stadt genommen. Und wer dauernd auf der Flucht ist,findet keine Arbeit. Wie wir jetzt leben,werden wir nie Kinder haben können. Wir müssen füreinander alles sein. Auf eine Aussöhnung können wir nicht hoffen. Meine Familie mir nie verzeihen. Wir leben für jeden einzelnen Tag.
2013. jún. 1. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy a szüleim egy pakisztáni férfinek elígértek.Üzeneteket írtam egy cetlire, és ezeket Jacknek dobtam.(aus meinem Freund-nak nem tudok jelentést találni, nem értelmes a mondat)Az első vonattal eljöttünk a városból.És aki folyamatosan menekül,nem talál soha munkát.Ahogy mi most élünk, nem lehetnek soha gyerekeink.Egymásnak a mindenének kell lennünk.Egy egyezségben már nem bízhatunk.(Meine Familie mir nie verzeihen=ez nem értelmes, nem tudom lefordítani)

Minden egyes napért élünk.

2013. jún. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2013. jún. 2. 00:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Jajj,igen elírtam: * Meine Familie wird mir nie verzeihen.
2013. jún. 2. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!