Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segít valaki egy elemző...

EffyStonem96 kérdése:

Segít valaki egy elemző fogalmazást megírni, vagy csak elkezdeni, bármelyik régi magyar érettségiből?

Figyelt kérdés
A tanár feladta, közben azt sem tudom, hogy kéne egy ilyennek kinéznie. Bármelyik régi érettségiből lehet, csak az a lényeg, hogy az "egy mű értelmezése" legyen. Ha nem tudod az egészet megírni, de szívesen elkezded, azért is hálás lennék, akkor legalább látok egy ilyet. Még soha nem volt a kezemben egy példa rá, és el se mondtak semmit.

2013. jún. 8. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem van egy world dokumentumom. Aranyemberről és Tímár Mihály jellemzéséről szól. Van forrás meg minden ami kell. Ha küldesz egy email címet, elküldöm ha kéred. :)
2013. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én nagyon szívesen segítek, akár magyarázni is, a megírásban is

ha jól emlékszem nekem is van ilyen fajta fogalmazásom

2013. jún. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

na most megnéztem, hogy "egy mű értelmezése" alatt mindig valamilyen novellát adtak

nekem van egy örkény novella értelmezésem gépen

na, ha kell segítség, akkor írj nyugodtan,

érettségiztem magyarból emelt szinten + magyar szakos is voltam

2013. jún. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az érettségihez van megoldás is, abba vázlatszerűen le van írva mire adhatnak pontot. Neked csak fogalmazást kell írnod belőle.
2013. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!

Utolsó: pont ez az, elemezni tudok meg van róla mit mondanom, csak azzal volt baj, hogy ennek valahogy ki kell néznie, meg ilyenek és mivel még soha nem láttam ilyet, nem tudtam, hogy kezdjek hozzá.

2013. jún. 10. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!