Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy van angolul ez a két...

Hogy van angolul ez a két mondat? 1. Igyekszem gyorsan tanulni.2. Mindenben a segítségére leszek.

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

I'm trying to learn fast.

I'll be there to help about everything.

2013. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Házit a Neten csináltatsz? És még van aki meg is csinálja ...
2013. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Most ha nem tud két mondatot, nekem meg 3 mp leírni, akkor miért ne? Nem egy egész fogalmazást akart megiratni, sőt, a második mondat teljesen normális, hogy gondot okozott.

Az volt a parasztság, hogy nem köszönte meg, no meg hogy 'hogy'-gyal nem kezdünk mondatot. De egyébként teljesen oké a dolog.

2013. jún. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem oké a dolog. Teljesen mindegy, hogy 2 mondat vagy 3 oldal. Az elv a lényeg. Ha az ő házija, neki kell megcsinálni.
2013. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Úgy csinálsz, mintha te még soha nem kértél volna segítséget a matek házi feladatodban, vagy akármiben.
2013. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
De kértem. Segítséget. Én megoldottam és más leellenőrizte és elmagyarázta ha nem volt jó. Nem megoldotta helyettem. Segítség és csalás: két külön dolog.
2013. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
De, ez segítség, mivel nyilván nem ez a két nyafka mondat volt a házi feladat.
2013. jún. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Te tényleg nem érted ... Nem arról van szó, hogy "2 nyafka mondat" vagy 3 oldal. Az elv ...
2013. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nézd. Tele van ez az oldal konkrétan olyan KÉRÉSEKKEL, hogy hé, figyu, írjátok már meg az angol fogalmazásomat. Ez egy létező jelenség. Na, ez pofátlanság.

De az, hogy most ír egy fogalmazást, vagy kapott 20 mondatot lefordítani, és ahhoz kellett ez a két mondat, ez nem egyáltalán nem pofátlanság, megkérdezni, hogy hé, ez hogy is van.

Másrészt el sem gondolkoztam rajta, tekintve, hogy nekem csak örömet okoz, ha angolt fordíthatok, ritkán van rá lehetőségem.

Felesleges ezen így kiakadni.

2013. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Most már látom, hogy 'elbeszélünk egymás mellett'. Amit csináltál szerinted nem etikátlan. Szerintem az. Másképpen vélekedünk erről a dologról. Nincs ezen tovább mit beszélni ...
2013. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!