Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » E-felvi kérdés, nagyon fontos?

E-felvi kérdés, nagyon fontos?

Figyelt kérdés

szóval hogy tudom bejelölni és megadni hogy én pl a fizikát akarom természettudomány ttárgyként számíttatni de infóból érettségiztem és az a felvitárgyam ?

illetve hogy kell megadni h melyik pontszámítást akarom ?


2013. jún. 26. 13:10
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:

és hová kell feltölteni a 11-12es bizonyítvány másolatát illetve az érettségi bizonyítványt ?


felvételi feltétele v a jelentkezéshez csatolt dokumentumokhoz ?


KÖSZÖNÖM nagyon fontos

2013. jún. 26. 13:14
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiknél a legtöbb pont jön ki, azt fogja alapul venni, de ne haragudj meg, azért ennyit tudhatnál..
2013. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:

Pontszámítás: Itt mindenképp a neked kedvezőbbet veszik figyelembe, ezt neked megadnod nem kell (és nem is lehet).


Középiskolai jegyek: Felvi kérvénytárban lévő kérvényt kell kitöltened és elküldeni postán:

[link]

(tudom, hogy e-felvételi, de ha jól tudom, ezt csak postán lehet elküldeni, nekem is így volt tavaly)


Érettségi bizonyítványt (és az esetleges tanúsítványokat) csak feltöltöd a dokumentumok közé és ennyi.

2013. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

A középiskolai jegyeket is oda kell feltölteni! A középiskolai bizonyítványhoz, így fog szerepelni véglegesben

Mellesleg eddig mit csináltál?Át se tanulmányoztad?Bár józan paraszti ésszel fel lehet fogni,hogy mit hova kell feltölteni és még ki is van emelve..sőt le is vannak írva a dolgok.

Eddig tényleg mit csináltál?Nem vagy felsőoktatásba való, ha még ennyit sem tudsz elintézni önállóan és UTÁNAOLVASNI ! Mi lesz veled később?el fogsz vérezni

2013. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

de most én ilyeneket hol tudok egyáltalán elolvasni hogy mit hova kell feltölteni és mit kell levélben csatolni és mit nem ?????????

semmit nem találtam meg az oldalon...


most akkor hogy van, mit hova töltsek ?....

2013. jún. 26. 13:28
 6/43 A kérdező kommentje:

én nem töltöttem fel eddig semmi dokumentumot, csak e-felvin regiztem és bejelöltem mindent...


ugye nem maradtam le semmiről?


könyörgöm valki írjon rám és magyarázza el.. könyörgöm :S

vlmi végső pótlási határidő július 10... asszem


vlki írjon rám könyörgöm és segítsen:S

2013. jún. 26. 13:32
 7/43 anonim ***** válasza:
Ha E-felviben jelentkeztél, akkor nem kötelező levélben küldeni a dolgokat. Én is tavaly e-felvit használtam és mindent oda is töltöttem fel, semmit sem küldtem levélben.
2013. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
senki nem hajlandó segíteni ?:S
2013. jún. 26. 13:46
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

sztem már mindenre válaszoltunk :D belépsz e-felvibe, dokumentumok és látod h mit hova kell feltölteni..

Gondolom azért ennyi megy nem? :DD

2013. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
elfelejtettem az érettségi bizit scannelt képét beforgatni.. így 90°-kal el van forgatva... így töltöttem föl..ez nembaj ugye?
2013. jún. 26. 13:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!