Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Gyűjtőmunka: Hitler. Miről írjak?

Gyűjtőmunka: Hitler. Miről írjak?

Figyelt kérdés
Nem az életrajzát kérik és nem a világháborút. Úgy tudom, a művészethez is volt köze, erről mennyit lehetne írni? Vagy valami, ami érdekesebb?
2009. okt. 17. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem akarsz egyest, akkor ne írj igazat. csak ezt tudom tanácsolni.
2009. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló te szereted hitlert? mert akkor igazad van! mi most írtunk dogát belőle,de az 1. világháborús részéből avgyis a béké után..azt leírhatom neked ha akarod..
2009. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, hogy olvastad-e a Mein Kampf-ot...ha azt elolvasod sztem abból lehet írni vagy Emma Baumacher-től az Adolf Hitler a führer c. könyvből, de szterintem a neten is van fent róla valami.
2009. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
82%
Egyetértek az első válaszolóval. A Harcom (Mein Kampf) első kb. 50 oldalában fiatalkoráról ír, a festészetről, a bécsi tanulóéveiről stb. Abból esetleg kiírhatsz pár dolgot.
2009. okt. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Pont erre céloztam: ha a kérdező jó jegyet akar, akkor ne a Mein Kampfból írjon, mert azt is tökre átírták a töri könyvekben.

Semmi igazság.

Nézz utána valami társadalmilag elfogadott és felsőbb vezetőink által jóváhagyott átírt, kiforgatott irománynak és abból biztosan ötöst írsz.

2009. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán az ellene elkövetett rengeteg merényletről írhatnál. Nézd meg a Valkűrt!
2009. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem írj a hatalomra jutásáról előzményekről (müncheni sörpuccs), egészen a kancellári kinevezéséig (propaganda, külföldi helyzet akár ilyesmi). Ez viszonylag objektív, de valszeg nem ezt várják el. Hanem, hogy fejtsd ki a náci ideológiát, a fajelméletet az antiszemita megmozdulásokat tömegmészárlásokat stb.
2009. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát szégyenszemre nem néztem még utána, h civilben milyen volt hitler, annyit tudok, hogy Ausztriában volt festő, és h most került elő néhány képe
2009. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!