Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mondtok olya oldalt ahhol le...

Mondtok olya oldalt ahhol le van irva Örkény István: Tóték c. Könyv olvasónaplója?

Figyelt kérdés

Nem elemzés kell nekem, hanem kifejezeten olvasó napló.


Nagyon fontos lenne, elöre is köszönöm a segítséget. :)



2013. szept. 7. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne szórakozz már, ez egy KISREGÉNY (vagy DRÁMA, attól függően, melyik verzió akad a kezedbe), egy fél délután alatt elolvasod, ráadásul NAGYON JÓ. Ennyire nem kell lustának lenni!
2013. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a kisregényt, nagyon megéri! :) Vagy nézd meg filmen, már az is jó lehet (Fábry Zoltán rendezésűt). Hátha a sok színészzseni kedvet ad hozzá!
2013. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jjóó :/ :P elolvasom :D
2013. szept. 7. 20:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy sajnállak, drága gyermekem. De gondolom, érettségit akarsz, aztán diplomát, aztán jól fizető állást minimális munkavégzéssel. Álmodj csak. Vagy ébredj fel, és teljesítsd a kötelességedet.
2013. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elszoktam olvasni a kötelezöket mindig, ha nem könyvböl akkor hangoskönyvet keresek de csak ha dolgom van és nem érek rá, ebből nem találtam hangoskönyvet pedig jól jöt volna mert dolgozom és nem sok időm jut az olvasásra :/

Az olvasó napló pedig azert kell hogy a fogalmazasal haladja mert diszlexia vagyok. :P

Egyébként szeretek olvasni semmi bajom nincs vele csak nincs rá időm :(

2013. szept. 8. 07:29
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Sajnálom, biztos nehéz lehet neked, de egy diáknak az a dolga, hogy tanuljon. Nem a kulimunkából szerzett zsebpénzből fogsz előrejutni, hanem abból, ha mindent belefektetsz a tanulásba, és piacképes szakmát szerzel. A diszlexia ellen pedig van gyógymód: a gyakorlás.
2013. szept. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tessék, itt van. Első találat a google-nál.

http://www.youtube.com/watch?v=UMgCCB_mrdk

2013. szept. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ez itthoni munka nem kapok erte lóvét, és a gyakorlásra most nincs időm.

Am elolvastam és tenyleg jó volt, a törtenet kicsit fura de sokat nevetem rajta :D

2013. szept. 8. 16:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy tetszett. Az ingyenmunkát pláne ne vidd túlzásba. Sok sikert!
2013. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Itthoni munka muszáj sajna :/
2013. szept. 9. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!