Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 11. -es Maxim Fizika könyvhöz...

11. -es Maxim Fizika könyvhöz van a neten megoldókulcs?

Figyelt kérdés
teljesen kidolgozottra gondolok, amin nem csak a végeredmények szerepelnek /Út a tudáshoz könyv/ Dr. Mező Tamás-DR. Molnár Miklós-Dr. Nagy Anett írta. kék a borítója és egy parabola van rajta

2013. szept. 12. 16:56
 1/7 Tom Benko ***** válasza:
0%
Minek?
2013. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert nem vagyok fizikatudós? és nem is akarom a jövőben használni? nem érdekelnek a számolások, amiket soha sem fogok használni. De szeretném a minimumot teljesíteni és a teljesen kidolgozott feladatokból azért meg lehet valamit érteni, de így hozzákezdeni sem tudok.
2013. szept. 13. 21:21
 3/7 Tom Benko ***** válasza:
0%

Miből gondolod, hogy nem fogod használni?

Akinek elég a minimum is, az még azt sem fogja elérni. Tanulj, gyakorolj! A kész megoldások nem adnak tudást, nem segítenek, ellenben ha elmondod, mi nem világos, sokan fognak tudni neked válaszolni.

2013. szept. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem fogom használni. a kémiát és a fizikát gyűlölöm, de a kémiát már túléltem hála az égnek. jó persze semmi gond nem lenne velük ha nem nyersen kéne megtanulni az egészet és nem vennék olyan komolyan, mint az én iskolámban, mikor tudják, hogy senkit sem érdekel. a megoldott feladatokból meg rá lehet jönni sokszor, hogy mit miért és hogyan kell levezetni ha már a tanárok nem tudják rendesen elmagyarázni.
2013. szept. 14. 16:05
 5/7 Tom Benko ***** válasza:
Mi alapján állítod, hogy nem fogod használni? Miért feltételezed, hogy a megoldások magukban is adnak elegendő tudást?
2013. szept. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés! abból ha le van írva látom, hogy ,hogy kell és látom a képleteket és ,hogy mit miért kell úgy. miből gondolom?:DD volt pár évem rájönni, hogy így ha látom a megoldást akkor mennek a feladatok. én már 6.-ban is tanultam fizikát. szóval csak tudom mi a jó és ,hogy jutottam el eddig vele 3-massal mikor gimnáziumba járok..
2013. szept. 17. 20:33
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
Ha pedig magad jössz rá a megoldásra, azzal akár még meg is értheted, és talán jobb jegyeid is lesznek. Egyébként a könyvbeli feladatok eléggé egyszerűcskék.
2013. szept. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!