Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan tanulhatnék meg helyese...

Denerys kérdése:

Hogyan tanulhatnék meg helyesen írni?

Figyelt kérdés
Naaagyon nagy problémáim vannak a helyesírással mikor kell vesszőt rakni , egybeírok dolgokat, különírok dolgokat vagy simán nem írok le egy betűt..nem vagyok fogyatékos vagy ilyesmi de nekem nem megy hogyan tanulhatnék meg helyesen írni? nagyon szeretnék javulni ...:(

2013. szept. 19. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

olvass többet..

jót tesz, ha látod a szavakat, mondatokat leírva...

2013. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. Olvass, olvass és olvass. Ne facebookot, ne a haverok e-mailjeit, hanem regényeket, novellákat, esszéket.

Kijavítom, amit írtál.


Nagyon nagy problémáim vannak a helyesírással. Nem tudom, mikor kell vesszőt tenni, egybeírok dolgokat, különírok dolgokat vagy simán nem írok le egy betűt... Nem vagyok fogyatékos vagy ilyesmi, de nekem nem megy. Hogyan tanulhatnék meg helyesen írni? Nagyon szeretnék javulni.

2013. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!