Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Német házi, levélre válasz?

Német házi, levélre válasz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Németből azt a házit kaptuk, hogy válaszoljunk a levélre, ami így nézz ki:


Hallo.


Wie Geht es dir?

Es geht nicht so gut: Montag ist immer ein Horrortag. Wieder eine neue Woche anfangen, wieder um 6.30 Uhr aufstehen (ich bin ein langschlafer), totale Hektik, ohne Frühstück in die Schule, ich komme immer zu spat und dann zwei Stunden Mathe! Brrrr, mit Mathe die Woche anfangen finde ich total brutal! Ich mag Montag überhaupt nicht! Und du? Welche Stunden hast du am Montag? Wie ist es bei dir morgens, du auch immer zu spat oder kannst du ohne Probleme früh aufstehen?


Tschüss

Florian



Erre a levélre kellene válaszolnom németül.


Kitudtam szedni a levélből pár kérdést, amire válaszolnom kellene, ha jól értettem.


"nem, én se szeretem a hétfőt"

"hétfői órarend:

3 infó

német

töri

kémia"


A 3. kérdésre nem nagyon tudok így mit válaszolni. Remélem abba tudtok majd segíteni.

Előre is köszönöm.


2013. szept. 22. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Hallo, Florian,


Danke für deinen Brief.

Um auf deine Frage zu antworten: Ich mag den Monatg auch nicht besonders.

Wir haben am Montag drei Stunden Informatik, Deutsch, Geschichte und Chemie.

Ich komme eigentlich nie zu spät, weil ich mich am Wochenende ausruhe. Die Schule ist auih nicht so weit von uns entfernt. (Ide beírhatod, mivel szoktál menni suliba és mennyi ideig tart)


Tschüss Béla

2013. szept. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!