Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Óra elei bemelegítő gyakorlato...

Óra elei bemelegítő gyakorlatot hogyan állítsam össze?

Figyelt kérdés
Tesiből azt a házit kaptuk hogy állítson össze mindenki egy gyakorlatot, tehát nyújtó, lazító és erősítő gyakorlatok, de sajnos amikor ezt elmagyarázta a tanár hogy miből mennyi kell hogyan és mi után mi jön annál én nem voltam,mert beteg voltam. Szóval a lényeg az, hogy melyikkel, vagy mivel kezdjünk nyújtás majd lazítás..., mert nekem fogalmam sincsen ... Annyi információt kaptam hogy valami keringésjavító is kell, meg pulzusszámnövelő is.. na hát sajnos már itt elvesztettem a fonalat:( Egyedül annyittudok, hogy fejtől lefele haladunk majd valamilyen gyakorlat után. Szóval valaki tudna nekem segíteni összeállítani egy ilyet?
2013. szept. 29. 19:39
 1/3 A kérdező kommentje:

A főbb részek:

- mérsékelt nyújtó gyakorlatok

-keringésfokozó gyakorlatok

-fő nyújtó hatású gyak. ( nyak, váll, hát,...)

-speciális izomcsoportot megmozgató gyakorlatok .

Állítólag erre kellene felépülnie....

2013. szept. 29. 19:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Először helyben járás egy darabig, majd gyors fel le csapkodás a kezekkel. Ez bemelegíti a szívet. Aztán mehetsz fejtől lefele, fejkörzés mindkét irányba, a vállkörzés, karkörzés, csípőkörzés, hajlongás, oldalra, előre-hátra is, aztán kis ugrálás újra, pl. indiánszökdelés, majd térdemelgetés, sarokkal fenékrúgások, guggolások, majd a végén levezetésként pár nyújtás, pl terpeszben hajolással megfogni a lábat, karokkal felnyújtózás.
2013. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ esetleg erre a négy fő szempontra csoportosítva letudná valaki írni mert így részekre bontva kell leadnom papíron..:)
2013. szept. 29. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!