Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy csináljam? (bővebben lent)

Hogy csináljam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most kezdtem a közép iskolát és az osztályfőnököm azt mondta,hogy mindenki írjon magáról egy bemutatkozó fogalmazást. Tehát amit úgy gondolunk,hogy tudnia kell azt írjuk le és ,hogy mivel foglalkozunk szívesen szabadidőnkben.

de én nem igazán tudom hogy ezt hogy is kéne csinálni. Meg hát én raccsolok,de még alig találkoztunk és beszéltünk ezért nem biztos hogy tudja és nem tudom hogy ezt például beleírjam-e??



2013. okt. 1. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia !

Egész nyugodtan írd bele, semmi baj ezzel.

Egyébként a fogalmazásban bemutathatod magad külső és belső tulajdonságaid alapján, és természetesen amit írtál, a kedvenc elfoglaltságaidat, családi körülményeidet, vannak-e testvéreid, házi kedvenced stb.

Külső tulajdonságok: alkat, termet, hajszín, szemszín

Belső tulajdonságok: szorgalmas vagy-e, milyen tanuló vagy, milyen tárgyakat kedvelsz, hogyan viszonyulsz az osztálytársaidhoz, segítőkész vagy-e, kicsit lusta esetleg, tartalmazhat önkritikát is a bemutatkozás, csak őszintén, és persze azt írd, amit szeretnél elmondani magadról, hogy mások is megismerjenek.

A titkainkat pedig megtartjuk magunknak.

Nagyjából ilyesmire gondoltam, persze Neked is eszedbe jut még biztosan sok minden, amit én kihagytam.

2013. okt. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ! sokat segít :)


csak még azt nem tudom,hogy hogy írjam bele hogy raccsolok,szóval hogy utána kell e még valamit írni?. vagy hogyan írjam bele?.

Egyébként nem lesz felolvasva csak őneki kell.

2013. okt. 1. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia !

Igen olvastam a válaszod.

A külső tulajdonságaidnál írd bele szerintem, hogy van egy kis "beszédhibád" az "r" betűket erősen ejted, túlzottan hangsúlyozod.

Ha jársz ezzel kapcsolatban logopédushoz, hogy javítsanak ezen, azt is nyugodtan beleírhatod a fogalmazásodba.

Vagy, ha társaságban zavar ez, pláne most, új iskolában, új osztálytársak között, kicsit gátlásossá tesz esetleg, azt is megírhatod neki őszintén.

2013. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!