Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fizika házidolgozat kell...

Fizika házidolgozat kell valami jó témával, már van ötletem de nem tudom jo e?

Figyelt kérdés
Én arra gondoltam hogy az emberi agyról írok hiszen az nagyon érdekes és engem is érdekelne!Bármiről lehet írni ami fizikához kapcsolodik!Nos ez a fizikához kapcsolodik szerintetek?Írhattok ötleteket is nem ártanak!

2013. okt. 7. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hali! Hanyadikos vagy, milyen osztályba, faktra jársz?


Érdekes feladat, szerintem a tantárgyak határterületeiről lenne érdemes házidolgozatot írni. A többieknek is előadjátok, vagy csak a tanár olvassa el?


Én informatikáról írnék, szimulációk, látványosabb "kísérletek", mérések, ilyesmit.


Téged úgy látom a biológia érdekel. A receptorok fizikai működése, kapcsolatuk az aggyal, reflexek, szerintem elég jó (és bő, hálás) téma. Kísérlet is van sok (egyszerűek, bonyolultak) amit leírhatsz/bemutathatsz.

Jegyzet: [link]

2013. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

8.-kos vagyok. és csak a tanár olvassa el nem adjuk elő!!

Köszönöm a választ és a linket is!!

2013. okt. 9. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!