Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miről írjak egy minimum 20...

Miről írjak egy minimum 20 oldalas esszét?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Téged foglalkoztató témáról.

Mert 20 oldal az nagyon sok,és ha jót akarsz ahhoz nagy tudás kell.Körbe kell járd a témát.

Mindenre kitérve ha 20 oldalt akarsz.

2013. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de mind1 hogy mi mert internetről is le lehet szedni.
2013. okt. 7. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor szedd le a netről, és örömködj, hogy okos, eredeti és tehetséges ember vagy te.
2013. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem értem hogy mi értelme van nem a kérdésre válaszolni..
2013. okt. 8. 15:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért kéne egy szellemi tolvajnak segíteni. A szerzői jogok megsértése és a plágium erkölcsi és jogi értelemben is bűn.
2013. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jaj...mit kell itt papolni, ha azt sem tudod miről van szó?ide azért jönnek az emberek, hogy segitséget kérjenek és hogy segitsenek másoknak. De mint már mondtam ha nem tudod miről van szó ne oszd az észt.Képzeld a tanár mondta ;).Vagy te olyan elmebeteg vagy hogy elvárnád 11.-es diáktól hogy 20 oldalas esszét írjon?
2013. okt. 9. 16:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk legalább a tantárgyat odaírhattad volna

Mégis milyen tantárgyhoz kell írni?

Történelem? Irodalom? Földrajz? Fizika?

2013. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akármiről.
2013. nov. 15. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!