Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazás. Önmagamról feltétl...

Fogalmazás. Önmagamról feltétlenül el kell mondanom, hogy. Hogy is kéne?

Figyelt kérdés
Ebben a témában kell irnom fogalmazást.Mit vegyek bele? Irjak egy élettörténetet, hogy mik a terveim a jövőre meg , stb.? Vagy miről? Hogy milyen vagyok, és mit várok el magamtól? Szerintetek?
2009. nov. 10. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem,hogy ez a címe: Önmagamról feltétlenül el kell mondanom,hogy

(találó a cím,gratu a tanárnak)

Én valamiféle jellemzést írnék magamról, de nem olyat, hogy barna a szemem...a cím kicsit sugallja,hogy itt olyat kell leírnod, amit nem tudnak a többiek, aranyos gyerekkori történetek, ami legyen őszinte és vicces.

Talán próbáld elképzelni,hogy kint állsz az osztály előtt és ezzel a címmel kell beszélned magadról. Olyat írj,amitől jobban megismernek, más oldaladról is, hiszen ők csak azt az oldaladat látják, amit az iskolában mutatsz. De azt nem tudják,milyen vagy otthon, vagy a nagyszüleiddel, vagy hogy milyen voltál az oviban,vagy kiskorodban.Vicces történeteket is írj!

Tehát itt nem az kell, hogy szorgalmas vagyok, mert úgyis tudják,hogy az vagy(már ha jó tanuló vagy)

Mindenképp valami újat írj, az sem baj,ha meglepődnek,mikor olvassák, már ha olvassa vki a tanáron kívül.

2009. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Akkor ezek szerint inkább jellembeli dolgokat irjak bele.
2009. nov. 10. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első válaszoló gondolatai jók. És én is üdvözlöm a tanárt, aki ezt a címet adta... Gratulálok neki.


egy magyar szakos

2009. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én annyira nem imádom érte...:) És ehhez a témához milyen cimet lehetne még adni?
2009. nov. 19. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!