Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok mondani olyan mérnöki...

Tudnátok mondani olyan mérnöki állást, ahol egyáltalán nem kell rajzolni soha? (anyagmérnök, energetika stb. )

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Az iskolában biztos, hogy kell majd az alapozó tárgyaknál minimum. Nem biztos, hogy kézzel, de vonalzóval, körzővel, arra lehet számítani.Ha csak nem vagy extra béna (vagy nincs fizikai akadálya), akkor letudod kettessel és később valószínűleg nem lesz rá szükséged.
2013. okt. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de melyiknél van a legkevesebb ?:D
2013. okt. 14. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha rajzolni nem is, de rajzot olvasni azért a legtöbb mérnöki munkakörben illik tudni. (Talán az infós szakokon nem annyira.)


A környezetmérnökön filózok, de szerintem ott is lehetnek víztisztítással kapcsolatos rajzok, mérési tervek, stb.

2013. okt. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen a kettőn nincs sok. Pontosabban szépen nem kell rajzolni,de egy-egy zh-n, vizsgán lesznek olyan kérdések, amiket máshogy nagyon nem lehet megjeleníteni,csak vizuálisan. pl. energetikán egy-egy gépészeti rendszer működési vázlatát megjeleníteni.

Nekem írtál üzenetet: nem tudom sajnos, hogy hogy megy az átjelentkezés

2013. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

élelmiszermérnök, biomérnök, vegyészmérnök, mezőgazdasági mérnök - ezeken nincs ábrázoló geometria

a műszaki területet szinte mindenhol van

2013. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!