Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az érettségi előtti évben...

Az érettségi előtti évben járok Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Első kérdésem az lenne, hogy matekból miylen fő témaköröket kell tudni úgy nyolcvan %-ban? Pl. halmazok nem, hatványozás. Letudnátok írni mi a fontos?

Aztán irodalomból hány tétel szokott lenni szóbelinél? Meg mi még sohasem gyakoroltunk nyelvtani részt, 9-10-11.osztályban mindig csak tollbamondást irtunk meg néha mondatokat elemeztünk. Nyelvtani rész van ami fontos érettségiből?

Történelemből van szóbeli? Gondolom kell irni esszét az hány oldalas? Meg kb hány órás a vizsga?

Az angoltol nagyon félek mert az alig tudom,ha lenne valaki interneten e-mail-on keresztül megtanitat valamire ami ott fontos nagyon hálás lennék.! Kérem,please.!

Aztán én még közgazdaságtan-marketing-áruforgalom-válallkozásBÓL IS ÉRETTSÉGIZEK. :((:))) Az miylyen ha valaki tudja? Nagyon köszönöm ha hajlandóak voltatok elolvasni és válaszolni rá. nagyon rászeretnék kéeszülni mert ugyérzem hogy nemtudok semmit, hülye osztályba kerültem akik nemtanultak semmit és még énsemnagyon.bevallom,fáj hallani.:((



2013. okt. 14. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Matekban ami minden évben előfordul: halmazok, sorozatok, függvények, másodfokú egyenlet, szögfüggvények, logikai feladatok.

Magyarból 20 irodalom és 20 nyelvtan tétel van, az írásbelinél van egy szövegértés és választanod kell, hogy vagy egy művet elemzel, vagy érvelsz vagy összehasonlító elemzést írsz. Ebbe beleszámít a helyesírás.

Történelemből van szóbeli, 20 tétellel. Esszéírás: 2 rövid és 1 hosszú esszét kell írnod, amelyek nem lehetnek ugyanabból a korból, de meg szokták adni a lehetőségeket.

Töriből 180 perc áll rendelkezésedre, azt hiszem.

2013. okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden kérdésedre itt van a válasz:

[link]

Egy részére a vizsgakövetelményekben, más részére a leírásnál.

2013. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm!!
2013. okt. 19. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!