Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki letudná németre fordíta...

Valaki letudná németre fordítani ezt a pár mondatot? (lent)

Figyelt kérdés
Az Arany János gimnáziumba járok 2010 óta. 10.osztályos vagyok.Az iskola épülete nagy,van sok osztályterme,egy tornaterme és egy ebédlője.Az udvaron van egy focipálya is.Az osztálytársaim sokszor fáradtak,mert sokat kell tanulniuk.A jegyeim(osztályzatok)jobbak is lehetnének,ha tanulnék.A kedvenc órám a német,mert ez a nyelv mindig is közel állt hozzám. Nagyon hálás lennék,ha lefordítaná valaki!Megy a zöld minden válaszért!!4

2013. okt. 14. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Seit 2010 besuche ich die 10. Klasse in Arany János Gymnasium. Das Gebäude von dem Schule ist groß. Es hat viel Klassenzimmer, eine Turnhalle und ein Speisezimmer. Es gibt auch eine Fußballplatz. Meine Mitschülern sind oft müde, weil sie viel zu lernen müssen. Wenn ich lernen mehr, meine Noten besser sein könnten. Meine Lieblingsstunde ist Deutsch.

Az utolsó mondatot sajnos nem tudom lefordítani, de remélem tudtam segíteni. egy-két hiba lehet, hogy van benne, de próbáltam minél jobban odafigyelni arra, hogy ne hibázzak. és még csak 9.-es vagyok.

2013. okt. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem gáz!Ment a pont!:D
2013. okt. 14. 18:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ich besuche seit 2010 die 10. Klasse des Arany János Gymnasiums. Das Schulgebäude ist groß. Es hat viele Klassenzimmer, eine Turnhalle und ein Speisesaal. Es gibt auch einen Fußballplatz. Meine Mitschüler sind oft müde, weil sie viel lernen müssen. Wenn ich mehr lernen würde, wären meine Noten besser. Mein Lieblingsfach ist Deutsch, weil diese Sprache spricht mir zu.

-----------

Ez ötös lesz!...:))

2013. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
A második válaszoló megoldását válaszd! Nagyon jó! ( Bár lehet, hogy túl "tökéletes" lesz, egyből látja tanár, hogy nem te csináltad.)
2013. okt. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Majd megírom mi lett!:D
2013. okt. 15. 17:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Es hat viele Klassenzimmer, eine Turnhalle und ein Speisesaal.

------------

...einen Speisesaal.


Kiváncsi leszek, hogy a tanár rájön-e, hogy ez nem tárgyesetben van írva...:))...(der Saal)

2013. okt. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
egy jó tanács:google fordító!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):) :) :) :) :( :( :( :( ?( ?))))))) :) :) :) :) KHHJ:)
2013. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már megvan!Úgy volt,hogy dolgozatban visszakérdezte,persze nem erre számítottam...azért saját magamtól összedobtam egy 3-as alát:D,pedig tényleg jó fogalmazás volt...:'(
2013. okt. 29. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!