Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Levelet kell írnom Ady nevében...

Levelet kell írnom Ady nevében Csinszkának. SÜRGŐS! (? )

Figyelt kérdés
Házit kaptunk holnapra, hogy az "Őrizem a szemed" című vers alapján írjunk levelet. Segítenétek? Hogyan kezdjek neki egyáltalán? Miről szóljon?

2013. okt. 15. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

A szerelemről szóljon. Elkezdése: számítógép kikapcsolása, sztalhoz ülés. Tll és füzet kézbe vétele, majd asztalra rakása. Füzet kinyitása. Toll bekapcsolása. Írás megkezdése.


Csodás Csinszka!


Nem múlik el úgy éj, hogy ne álmodnék veled valami szépet, valami gyötrőt, valami végzetest.

2013. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) (Egyébként most ültem gép elé, fél órán át ezen gyötrődtem. Azért kérdezem, mert nem nagyon tudok fogalmazni.;) )
2013. okt. 15. 19:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon tetszik ez a mondat:)
2013. okt. 15. 19:15
 4/7 anonim válasza:
Hollón érkezett a hír ,s én félek választ írni.Gyatra lelkem sínlődik,félek.Ölelj át?Hát én öleljelek?Semmi biztosat nem tudok,csak hogy szeretlek...De te viszont szeretsz?Vagy mehetsz!
2013. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezjó :D köszi
2013. okt. 15. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Mikor már házasok voltak?

Vagy azelőtt?

2013. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves előző, javaslom ezt a részt:


"Őrizem a szemed" című vers alapján írjunk levelet

2013. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!