Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítség kéne Szerintetek ez...

Segítség kéne Szerintetek ez a fogalmazás jó önélet rajznak? Ja és ha van benne helyesírási hibák ak azt is ki lehet javítani :D

Figyelt kérdés

1999. junius. 28-án, éjfél előtt tíz perce jöttem világra. A szüleim már nagyon vártak.

Testsúlyom nem érte el a három kilót sem, amitől nagyon megijedtek, de akkor még nem tudták, hogy ekkorára növök. Életem első hónapjait evéssel, sírással töltöttem. Nyolc hónapos lettem, amikor kimondtam életem első szavát, ami tátá volt, később már sokkal több szavat tudtam mondani, de a villa valahogy sose ment azt mindig Lillának mondtam. Egyéves koromban két lábra álltam, és ennek anyu örült a legjobban. Úgy 3 évesen elkezdtem firkálgatni valamiket. Leültem a konyhába a szőnyegre és rajzolgattam meg sikeresen összemaszatoltam a szőnyeget. Nem voltam rossz kislány állítólag csak mindig épp akkor gagyogtam, amikor anyu telefonált. Öt évesen beadtak az óvodába, ami nem nekem nagyon nem tetszett, de később hozzá szoktam. Furcsa volt hirtelen ennyi gyereket látni egy helyen. Itt rájöttek, hogy van rajztehetségem, szerettem is nagyon rajzolni. 7 évesen átirányítottak az iskolába, na a maga a pokol volt. Nem értettem miért kell mind egyes nap nekem oda mennem. Főleg, hogy olyan sok minden rosszat hallottam róla. A felső nekem nagyon tetszett nagyon is vártam, attól nem féltem. A sok szidás folytán jöttem rá 6-ban, hogy ideje megkomolyodni és figyelni végre az órákon. Ami engem most érdekel és van is tehetségem hozzá az informatika. Az még nem biztos, hogy erre a szakra megyek, mert nem tudok dönteni. Szeretnék még jobb eredményeket elérni a jövőben, és hogy valami olyan szakmát tanuljak, amit szívesen tennék. Őszintén amennyire én féltem ettől az iskolától, olyan gyorsan átestem rajta, nem szívesen hagyom itt.


2013. okt. 19. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Először azt mondd meg, hogy mi volt a feladat. Ha fogalmazást kellett írnod magadról, akkor biztos jó, de ha önéletrajz kell, akkor az nem fogalmazás.. Az egy kvázi felsorolás, objektív és felesleges megjegyzésektől mentes.
2013. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Önéletrajznak tuti nem jó:P
2013. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyet velünk is irattak.

De nem olyanokat kell írni, amiket te írtál, hanem rendesen. Csak az általános iskolától kezdve kell megírni a dolgokat.

2013. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De tényleg attól függ, mit mondott a tanár,

mit kér. Mert egy életrajzban inkább ilyen adatok szoktak lenni csak. Nem az, hogy mikor kezdtél el járni meg hasonlók

2013. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az óvodát sem szokták megemlíteni
2013. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem ez volt a feladat... Az önéletrajz vázlatos, rendszerezett. Gondolod, hogy a leendő munkaadódat érdekli, hány kilóval születtél? :D
2013. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!