Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit tartalmazzon a feminizmusr...

Mit tartalmazzon a feminizmusról szóló kiselőadásom?

Figyelt kérdés

Egy 15 perces előadást kell tartanom és nem tudom hogy hogyan is álljak neki. Nem azt kérem, hogy valaki írja le szóról szóra, hogy mit mondjak, hanem egy váz vagy egy ív kellene amin haladhatnék, hogy nagyjából miket kellene az előadásnak tartalmaznia.


A segítséget előre is köszönöm!



2013. okt. 20. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Feminimzmus fogalma, a feminizmus fajtái, a feminizmus hullámai, híres feministák, a feminizmus napjainkban.

Rengeteg anyag van a neten erről, 15 perc kevés is lesz :)

2013. okt. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Épp ez az! Félek, hogy mindenbe csak belekapok majd és egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy mi az ami fontosabb mi az ami kevésbé...

(tudom, én vagyok nagyon béna :( )


Mindenesetre köszönöm a választ!

2013. okt. 20. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ha ppt-t csinálsz, akkor mindegyik témakörre max. három diát szánj és úgy bele fog férni. A fogalom az csak egy mondat, a hullámból 3 volt, ezt is el lehet mondani néhány mondatban röviden, a fajtái meg ha jól emlékszem, nekem a szakdogámban egyetlen oldalra elfértek címszavakban. Híres feministák: kiválasztasz 2-3at, elmondod kik voltak, mit csináltak plusz keresel valami ide vonatkozó idézetet tőlük, plusz képeket.
2013. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, nagyon sokat segítettél!
2013. okt. 20. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2013. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!