Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szükségem lenne néhány ötletre...

Szükségem lenne néhány ötletre a házi feladatomhoz. Kérlek tudnátok mondani párat? (irodalom)

Figyelt kérdés
A boldogságról kéne esszét irnom,és sajnos semmi ötletem nincs hogy hogyan fogjak hozzá,illetve hogy miket kéne belefoglalnom.Kérlek tudnátok nekem segiteni? (elnézést kérek a hosszú i-k miatt).

2013. okt. 20. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
szubjektív gondolatok vagy irodalmi művek alapján?
2013. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szubjektiv ötletek :)
2013. okt. 20. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
mikorra kell és hány oldalt?
2013. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Holnapra kéne,és nem nagy terjedelmű,1-2 oldal...
2013. okt. 20. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:

jesszus, holnapra? akkor nem nagyon tudok segíteni.. leírom, ami így hirtelen eszembe jutott, szóval

kezdheted azzal is, hogy írsz az emberi érzelmekről

aztán bővebben a boldogságról, esetleg biológiai hátteréről

aztán, hogy mi válthatja ki ezt

írhatsz az ellentétes érzésről is, és arról is, hogy miért "jobb" boldognak lenni, mint szomorúnak

valami idézetet is belevehetsz, elejére vagy végére

most ennyit tudok mondani..

2013. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ez tök egyszerű.

Hogy téged mi tesz v. tenne "boldoggá".

Pl. ha jól leérettségiznél vagy felvennének mit tudom

én orvosira (amit te szeretnél) Vagy bármi, amitől te boldognak éreznéd magad

2013. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valami olyasmit lehetne "Bevezőnek", hogy a boldogtalanság milyen rossz érzés/dolog, senki nem akar boldogtalan lenni. Mit tehetünk mi magunk, hogy ne legyünk boldogtalanak, hanem boldogok. Meg kell találnunk azt, amivel szívesen foglalkozunk/ foglalkoznánk. Mert ha azt csináljuk az életben,

akkor azzal másokat is boldogabbá tehetünk.

2013. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!