Matek házifeladat? (1,2a a harmadikon-9b másodikon) /1,2 a harmadikon+9b másodikon) =

2013. okt. 24. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:

mi??


(1.2a^3-9b^3)/(1.2a^3+9b^2)=?

ez a feladat? vagy mi ez a kavar az 1,2-vel és miért van 2 ')' mikor csak 1 '('van?

2013. okt. 24. 16:47
 2/2 anonim ***** válasza:

(a-b)(a+b)=a^2-b^2

ami neked itt van (a privátban írtad: (1.2a^3-9b^2)(1.2a^3+9b^2)=?) az ugyanez. helyettesítsd be az a helyére az 1.2a^3 értéket és a b helyére a 9b^2 értéket.


Pikk-pakk meglesz. Hajrá!

2013. okt. 24. 17:07