Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene ebben az...

Valaki segítene ebben az Angol leckében?

Figyelt kérdés

Köszönöm a leveledet.

Csodás, hogy újra hallok felőled.

Elnézést, hogy nem írtam korábban, de nagyon elfoglalt voltam.

Csak azért írok, hogy megköszönjem

Nagyon köszönöm, hogy

Nagyon kedves volt tőled, hogy

A leveledben említetted, hogy nem vagy biztos abban, hogy mit tegyél

Nos, a helyedben én

Gondoltál már arra, hogy

Biztos vagyok benne, hogy örömmel hallod, hogy

Egyébként tudtad, hogy

Soha nem fogod kitalálni, mi történt tegnap!

Sajnálom, hogy azt kell mondanom, de

Rossz hírem van. Sajnálom.

Remélem, nem kérek túl sokat, de

Azon gondolkodom, hogy vajon kérhetnél-e tőled egy szívességet. Tudnál ..

Azért írok, hogy bocsánatot kérjek tőled.

Szeretnék bocsánatot kérni, amiért

Nos, hát ennyi mára

Majd mesélek többet, amikor jövő héten találkozunk

Még egyszer köszönöm

Alig várom, hogy újra találkozzunk

Találkozunk 15-én.

Add át üdvözletemet Marynek.

Vigyázz magadra. Üdvözöllek.

Már előre örülök, hogy hallok majd rólad.

Már előre örülök a következő levelednek.


Ezeket a mondatokat kéne lefordítani Angolra és megtanulni őket.. Amikor beírták a megfejtéseket nem voltam ott, és én egy magasabb osztályba járok mint az osztálytársaim és itt még nem nagyon ismerek senkit így nem tudom elkérni a megoldásokat.. Magamban pedig nem bízok annyira hogy lefordítsam őket mert ha rosszul tanulom meg vége a szép Angol jegyemnek amit eddig összekapartam.. Úgy hogy ha valami hozzá értő ember segítőkész és van ideje átírhatná ezeket a mondatokat Angolra hogy normálisan megtanulhassam!


Előre is köszönöm a segítséget!


További szép napot! :)



2013. okt. 25. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt a lényeg hogy angolul tanulj, ha elrontottad majd a tanárod kijavítja, de hogy akarsz megtanulni angolul ha nem csinálsz semmit?
2013. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom kijavíttatni a tanárommal hiszen itt az Őszi szünet.. A Dolgozatot meg közvetlen őszi szünet után írom.. Ez az utolsó határidő, nincs a családban vagy közvetlen haveroknál olyan ember aki normálisan tud Angolul.. Szóval magamra és az Internetre vagyok utalva.. De amint mondtam nem kéne a saját hülyeségem miatt lerontani az eddig összeszedett 4 ötösöm hiányzás miatt.. Szóval inkább most biztosra mennék!
2013. okt. 25. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:

gyakorikerdesek-en az emberek szívesen segítenek. itt van ez a pelda http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife.. itt pl. A4-es nagysagban megoldanak feladatokat (ketten is, és ugyanarra az eredményre jutnak), de a feladat érdekes/szórakoztató. A te feladatod tényleg nem más, mint gépelés. Egyrészt a google translate is segít, másrészt fejleszthetnéd a kapcsolataid. Keresd fel őket facebookon stb. Ha nem jutsz semmire, akkor emeld ki a kérdésed.

Üdv,

KKC

2013. okt. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A Google Fordítóra nem nagyon bíznám magam inkább a többi megoldási mód valamelyike lesz..
2013. okt. 25. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!