Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A Mokszáth Kálmán Beszterce...

A Mokszáth Kálmán Beszterce ostroma című műhöz készült hangoskönyvet honnan tudom letölteni?

Figyelt kérdés
Kerestem, de mégsem találtam. Viszont egy korábbi kérdező aki szintén ezt akarta megtudni egyik kommentjében ecseteli hogy sikerült megtalálnia, de azt hogy hol atz már nem kötötte az olvasók orrára.(A kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife.. ) Tehát kedves (akkori) kérdező ha olvasod ezt a kérdésemet légyszives ozd meg velem hogy hol sikerült rábukkanod a hangoskönyvre! Aki tudja légyszi írja meg, nagyon fontos lenne, előlre is köszönöm! :)

#letöltés #hangoskönyv #Mikszáth Kálmán Beszterce ostroma
2013. okt. 30. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ncore-on biztos fent van.

De miért nem olvasod el inkább? :P

2013. okt. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg ezt a linket:


[link]


Vagy ezt:


[link]


Itt pedig megtalálod az egész filmet.

Remélem működik, mert 2012-es feltöltés.


http://www.youtube.com/watch?v=SA9wltikvnw

2013. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Először is szeretnék elnézést kérni azért mert Mikszáth Kálmán nevét o betűvel írtam! Köszönöm a tippeket, az első válaszolónak üzenem hogy pont azért keresem a hangoskönyvet mert sokkal élvezetesebb úgy olvasni, hogyha közben hallom is a szöveget.Nem tudom mi az az Ncore, valaki felhomályosítana? :( A második válaszolónak köszönöm a linket, az elsőt le is töltöttem nem is volt semmi baj, amíg bele nem hallgattam. Ez valami siralmas, nagyon hadar, és szerintem csak egy gép bbeszél rajta, vagy extrém tájszólása van a beszélőnek. A második linken a fájl nem található, na mindegy. Afilm viszont zseniális szerintem így első pár perc után, ugyhogy elolvasom magamban a könyvet, aztán megnézem a filmet. De köszönöm az erőfeszítéseket.:)
2013. okt. 31. 00:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen jár a zöld kéz mindkettőtöknek! :)
2013. okt. 31. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!