Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy háromszög egyik külső...

Egy háromszög egyik külső szöge 100 fok. A mellette lévő belső szög szögfelezője és egy másik belső szög is 100 fokos szöget zárnak be. Mekkorák a háromszög szögei?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Lerajzolod, beírod az adatokat és kiszámolod a tanult módon. Nehogy már idegenekkel csináltasd meg a házidat! Inkább ideírod a kérdést, elmész bulizni, és mikor visszajössz, megnézed a válaszokat? Hát ez nagyon gáz...
2009. nov. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Félegyenes egy szöggel nem zár be szöget!

Félegyenes szöget zárhat valamelyik oldallal, a háromszög valamelyik nevezetes vonalával stb., de szöggel nem.


Te nem a tevés vagy véletlenül?

2009. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

rohaggyá má meg első. nemlátod h az a topic neve h HÁZI FELADAT? és tudtad h az oldal lényege az h olyan kérdéseket tegyél fel amit máshol nem?

te sokkal szánalmasabb vagy mint a kérdező azzal h itt akarja megcsináltatni a háziját.

minek nézed egyáltalán a házi feladatok topicot ha segíteni úgysem fogsz, csak beszólni?

szánalmas vagy.

amúgy nekem nemvilágos egészen ez a feladat, vhogy nemértelmes:D

2009. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, és szerintem az a szánalom, hogy az emberek arra használnak egy tanácsadó oldalt, hogy másokkal megcsináltassák a saját munkájukat. A kérdező sose fogja úgy megtanulni a matekot, ha felteszi ide a házi feladatát, hogy nesze, oldjátok meg! Az érettségin nem fog neki senki segíteni ezekben, akkor nem tudja ide kiírni a kérdéseket. A házi feladat témakörnek nem az a lényege, hogy az egész feladatot megcsináltasd másokkal, hanem hogy ha van egy részlet, ami nem világos, azt megkérdezd!


Ja, és ilyen írásképpel szerintem nem kéne másokat leszólnod :) Tudtad, hogy a billentyűzeten van olyan gomb, hogy vessző? Az m betűtől eggyel jobbra található, használata rendkívül egyszerű, még csak a shiftet se kell lenyomnod hozzá. Mellesleg zseniális találmány a tagmondatok elválasztásához, átláthatóbb lenne az írásképed, ha használnád.

2009. nov. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ójaj...ismerem azt a találmányt h vessző, csak nemmindig használom, mivel értelmes ember ígyis megérti h mit akarok mondani :D

temeg vagy kb a 984567. emberke aki a helyesírásomat kritizálja, én ebbe már belefáradtam...:D de volt esélyem leszűrni egy következtetést, miszerint az jköt bele a helyesírásba aki másba nemtud, de vmibe nagyon akar...:D

én erre jó alany vagyok, mivel hülyén írok, de megnyugtatásképp elmondom azért nekedis, hogy tisztában vagyok a magyar helyesírás szabályaival, és bármikor leírom nekem hibátlanul a szövegemet..:D

2009. nov. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Off: 02:09, ha annyira zavar, hogy mások belekötnek a helyesírásodba, és bármikor le tudnád írni helyesen a szövegedet, akkor miért nem teszed? :) Máris békén hagynának a helyesírásoddal azok, akik "nem tudnak másba belekötni, de valamibe nagyon akarnak".


Ebben egyébként tévedsz, nem az köt bele a helyesírásba, aki nem tud másba, hanem az, aki művelt, tanult ember, és igyekszik úgy írni, hogy az írásképe alapján ne valami igénytelen baromnak nézzék, aki még egy mondatot se képes tisztességesen leírni; és elvárja ezt a többi embertől is, akiknek akkora nagy pofája tud lenni, ha valaki megjegyzést merészel tenni rájuk. Ha már fórumozni jössz, írj rendesen, ha meg nem tudsz írni, ne legyen olyan nagy a szád!


Ja, és ha olyan sok embert zavar a helyesírásod, akkor nem gondolod, hogy talán nekik van igazuk, és nem neked? :)

2009. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én tudom h igazuk van, én beismerem h nemhelyes némelyik szó. csak nemérdekel.

és nincsen igazad, mert sosem csakúgy légből kapottan kötnek bele hanem amikor valamilyen vita bontakozik ki, és már nemtudnak mit felhozni, hogy miért vagyok hülye, miért beszélek hülyeségeket akkor jön a helyesírás. ezen mindig jókat nevetek, mert teljesen léccik h a vitának már rég vége, már megvitattunk mindent, de ő azért folytatja, és csak-csak belémköt ha mással nem, akkor a helyesírással. ésezígy vicces.

és nem, nem a művelt, tanult emberek szoktak belémkötni, mikor vita van sokszor a művelt, tanult ember ad nekem igazat, bizonyos témákban, és leszarja a helyesírásomat.

azilyen idegesítő, pattogós, okoskodó, nulla emberek szoktak a helyesírással foglalkozni...

2009. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de hogy várhatod el másoktól, hogy olyan emberrel vitatkozzanak kulturáltan (ami nem azt jelenti, hogy "rohadj meg", "menj anyádba", stb, hanem logikus érvelés), aki még írni sem tud rendesen? Persze, hogy megszólják a helyesírásodat, ha ilyen írásképpel kezdesz vitázni...
2009. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

csak a végén szólják meg, amikor már megvitattunk mindent, és már majdnemhogy lezártuzk a vitát, csakmég bele kell szólni egy utolsót, hogy...ésbezzeg a helyesírás.....

de min mondat, az a furcsa, hogy sosem a művelt-tanult emberek szólnak meg érte. csakaz okoskodók-pattogósak. az értelmes emberekkel általában megszoktam találni a közös nevezőt, és nagyívben leszarják h hogyan írok, ugyanis nemfeltételezik rólam h én tényleg ennyire sültgyökér lennék, mivel az én "hibáim" ha jobban megnézzük, kicsit más jellegűek, mint pl az hogy ly helyett sima j-t használok. mellesleg 1-2-3 komment után van akinek lejön a itában, hogy nemvagyok annyira hígagy, mint amilyennek elsőre feltételez 1-2 ember, aki csak abból tud kiindulni h az illető hogyan ír...

2009. nov. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!