Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Meg oldanátok nekem ezeket a...

Meg oldanátok nekem ezeket a matek példákat?

Figyelt kérdés

Már többször is nekiálltam, de nem tudom sehogy megcsinálni őket. Valaki segítsen. Előre is köszi mindenkinek:)


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. nov. 3. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

és melyik matek példát, mert pl az első képen az 1061 és 1062-es feladat sima összeadás és kivonás, így elég gáz ha az nem megy...


az 1064-es sima, össze adás és kivonás, csupán arra kifegylni hogy az ab-t az ab-tvel vond össze. (jah am ezt sima egyenlet megoldásnál összevonásnak nevezzük)


az 1065-ös meg csak sima szorzás...


az 1066-os már egy fokkal nehezebb mert ott a szorzásnál a hatványokra is ügyelni kell...


szóval ha már többször nekiáltál és sehogyse megy akkor szerintem irasd magad vissza kb úgy 2-3 osztállyal...

2013. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Komolyan mondod, ezt nem tudod megoldani:


3a+5a-11a+7a


Ez 4a lenne.

2013. nov. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

de lásd milyen rendes vagyok segitek a második képen az 1067-es feladat a részével, ami azt irja:

a*a^2=


ennek az egyszerűbb alakja a^3 ("a" a harmadikon)



szóval ne legyél lusta csináld meg szépen a házidat... mert később amikor jönnek majd a nevezetes azonosságok k. rva nagy sz..rba leszel és bukás lesz lustaságod eredménye.

2013. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és megjegyzem valszeg azért van ennyi házid mert a tanár őszi szünetre adta fel őket, nem az őszi szünet utolsó napjára. szóval a lustaságodnak már egy eredményét ízlelheted..
2013. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!