Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Holnapra kellene angolbol egy...

Holnapra kellene angolbol egy fogalmazas Halloween-rol!?

Figyelt kérdés

tudnatok nekem segiteni? angolbol 0 vagyok szoval eleg egy rovidebb is!


Elorrre is koszi:)



2013. nov. 5. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond meg a tanárodnak, hogy mindenszentekből kérjen fogalmazást, ne Halloweenból, mert ez magyarország.
2013. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kedves valaszolo azt hittem hogy az a mondatressz hogy"hangolbol 0 vagyok" ra ebresztett h angolul kell irni a fogalmazast:)
2013. nov. 5. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Hallowe'en - October 31st- is the children's festival.

They get dressed up and wear masks. In old fok stories it is the night when witches and ghosts come back to earth. In some places children make lanterns from turnips (fehérrépából) and light candles inside them.-

2013. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A gyerekek ilyenkor beöltöznek és maszkokat viselnek.

Régi népi elbeszélések szerint ilyenkor éjjel boszorkák

és szellemek visszatérnek a földre. Vannak helyek, ahol az a szokás, hogy a gyerekek fehérrépából (tökből) lámpásokat készítenek és a lámpásban mécsest gyújtanak meg.-

2013. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!