Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Németesek! Letudnátok ezt a...

Németesek! Letudnátok ezt a pár sort fordítani nekem?

Figyelt kérdés

Szia!


Megházasodtam és van egy lányom és egy fiam! Mindannyian jól vagyunk, és ti? Egyetemre jártam, nem rég végeztem. Jelenleg tanár(úr)ként dolgozok. Én is szívesen gondolok az iskoláséveinkre, életem legjobb évei voltak! Találkozhatnánk valamikor személyesen!


Ennyi lenne a szöveg, köszönöm szépen annak aki lefordítja!


2013. nov. 10. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Hallo!


Ich bin inzwischen verheiratet und habe eine Tochter und einen Sohn! Uns geht es allen gut, und ihr?

Ich habe die Uni besucht, habe diese vor Kurzem beendet. Jetzt unterrichte ich an einer Schule. Ich denke auch gern an unsere Schulzeit zurück. Es waren die schönsten Jahre unseres Lebens. Wir könnten uns irgendwann mal treffen

2013. nov. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hallo,


ich bin seitdem (inzwischen) verheiratet und habe eine Tochter und einen Sohn. Es geht uns allen gut.

Und wie geht es Euch?

Ich habe die Uni besucht, habe diese vor Kurzem beendet. Jetzt bin ich Lehrer an einer Schule. Ich denke auch gern an unsere Schulzeit zurück. Es waren die schönsten Jahre unseres Lebens. Wir könnten uns vielleicht irgendwann mal treffen

2013. nov. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!