Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Akhilleuszról kellene témazáró...

Akhilleuszról kellene témazáró esszét írnom. Kis segítséget valaki nyújtana? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Meg kellene fogalmaznom két A4-es oldalnyi terjedelemben, bevezetésre, tárgyalásra és befejezésre tagolva "Akhilleusz sorsdöntő választását". Írnom kellene a származásáról, a szüleiről, kicsit az ifjúkoráról, a személyiségéről, azon hogy milyen döntés elé állítja anyja, meg hogy modern szemmel ez a döntés helyes-e vagy sem. Igazából azt sem tudom, bevezetésbe mit írhatnék? Meg hogy mindezt a fél oldalnyi adatot hogyan alakítsam négyszer annyira? Valakinek véletlen hasonló esszéje nincsen kész, vagy hol találhatnék ehhez hasonlót? Ihlet kéne.

2013. nov. 11. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Származás, szülők: Zeusz félrekúrt

Ifjúkor: Félisten

Személyiség: ... félisten

Döntés: Döntsön az élete vagy a hírneve között.


Komolyan nincs véleményed a dologról?

Nem tudod megformálni a véleményed úgy, hogy beadható legyen?

Vagy esetleg anélkül próbálsz véleményt formálni, hogy lenne tudásod az adott dologról? Általában ez az emberek nagy baja... ha érted mire gondolok.

2013. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem igaz! Zeusz sokszor félrekúrt, de úgy tűnik ez a helyes megoldás: [link]

Ez alapján írj, szvsz.

2013. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Tudnék én véleményezni bármit, de az senkinek sem tetszene...

Amúgy az a bajom az egésszel, hogy hogy írjak ötszáz szavas esszét, amikor pl. Te is csak pár szót tudtál hozzászólni a dologhoz? Amúgy köszönöm szépen a gyors reagálást.

2013. nov. 11. 17:08
 4/14 A kérdező kommentje:
Inkább nem írom le azt, amit majd rajtam kívül harmincan. Nekem már van egy vázlat a fejemben, csak az a baj, hogy túl rövid.
2013. nov. 11. 17:09
 5/14 anonim ***** válasza:

Akkor fejtsd ki a véleményed. Ha egyedit akarsz az jó.

Írd le ide, mire gondoltál! Más helyett nem írjuk meg a házit GYK-n, de szívesen segítünk, ha van hozott anyag.

2013. nov. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Hallod ki vagy? XD
2013. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Attila? XD
2013. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen Attila vagyok XD XDDD xd Ikszdéé xdéé

Ez nagyon vicces Iksz aposztróf Dé

2013. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ti meg mi a kíngörcsről beszéltek?
2013. nov. 11. 17:36
 10/14 A kérdező kommentje:
Amúgy annyi a véleményem Akhilleuszról, hogy egy agresszív, durcás kamaszlány.
2013. nov. 11. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!