Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok a megadott témával...

Tudnátok a megadott témával kapcsolatban egy pár soros levelet írni angolul? Aki tud az segítsen! (8. as angol szint)

Figyelt kérdés

A feladat:

"Írjon 8-10 soros levelet ismerősének angolul az AIR UK-nek amelyben elmondja:

- hogy miért elégedett a szolgáltatásaikkal

- miért őket szokta választani és

-milyen változtatásokat látna szívesen."

az air uk az egy repülőkkel foglalkozó cég, reptér vagy valami ilyesmi. a levélnek nem kell hosszunak lenni de nincs ötletem:s



2013. nov. 12. 16:09
 1/1 aqwer válasza:

Nem tudom nevet meg ilyeneket kell e írni...mindegy :D repülögèp társaságnak irom...


Dear Gabor,


Guess what, I just recently used the Air UK company's service. It was a good experience overall. I was flying from Budapest to London, the air plane took off just in time, on the plane I've received in an excellent customer service. The food was delicious. That's one of my reason to choose them on my flights. If I could change a thing that would be to get food on the plane for free, another would be to receive a voucher for whom using them a lot, so the next flight would be cheaper then, or just simply collecting points and get rewards for it. But that is just an idea. I hope You are well.


Best Regards


Your fried Istvan


Men tudom Jo lesz e... :)

2013. nov. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!