Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Be tudnátok fejezni nekem a...

Be tudnátok fejezni nekem a német mondatokat?

Figyelt kérdés
wann kommt der IC aus Prag________?wer spült heute ____? jones oder wieder ich?hertha kauft immer am nachmittag ________ kommt ihr ________ oder bleibt ihr zu Hause? ich gehe jetzt ____, aber um 5 nachmittags komme ich ___b
2013. nov. 24. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Wann Kommt der ic aus Praga. Wer spült heute zu hausen.Herta kauft immer am nachmittag und kommt ihr unse oder bleibt ihr zu hause.Ich gehe jetzt in die stadt aber um 5 nachmittags komme ich zu hause. Az a b - betü nem kell a végére
2013. nov. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
meg vannak a szava adva : zurück, mit, weg, ein,ab,auf, an
2013. nov. 24. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:

1 mondat prag zurück. azaz mikor jön az IC pragabol vissza?

2.mondatWer spült heute ?

3.mondat Herta kauft immer am nachmittag mit kommt ihr auf weg oder bleibt ihr zu hause. Azaz Herta vásárol minden délután ,magával visz titeket az útra,vagy ti itthol maradtok.

4.mondat.Ich gehe jetzt ab ,aber um 5 nachmittags komme ich an . azaz Én megyek mostantól,vagyis dékután 5-re jövök.

2013. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Wann kommt der ic aus Prag an?
2017. máj. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ich gehe jetzt weg ,aber um 5 Uhr nachmittags

komme ich zurück-

2017. máj. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!