Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szerintetek mennyire jogos a...

Szerintetek mennyire jogos a tanuló részéről, hogy ő akarja eldönteni, mit és milyen mennyiségben tanuljon?

Figyelt kérdés
Legyen mondjuk középiskola 10. osztály. Gyakran lehet hallani, hogy "úgysem lesz rá szükségem". Mit gondoltok erről?

2013. nov. 25. 18:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Én majdnem tíz év távlatából állíthatom, hogy van amire abszolút semmi szükségem, ugyakkor ezt anno nem minden esetben ítéltem meg helyesen. Járt már valaki pórul, mert utólag kellett volna valami, avagy jól megvagytok nélküle?
2013. nov. 25. 18:59
 2/7 A kérdező kommentje:
(ide soroltam, mert ezt olvassák, kaptok pacsit!)
2013. nov. 25. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Hasonló témához itt ajánlotta valaki:

http://www.youtube.com/watch?v=4vc81m-wEs8

Én hasznosnak, tanulságosnak tartottam ezt a videót.

2013. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Érdekes, köszönöm!
2013. nov. 25. 19:58
 5/7 anonim válasza:
31%
35 f vagyok programozó de még sohasem használtam azt a tudást ami miatt 2 évet ismételtem középiskolában(irodaLOM).
2013. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam 10. osztályt, mert akkor még éppen nem a tanuló választ ki több tantárgyat.
2013. dec. 2. 18:54
 7/7 BKRS ***** válasza:

És tényleg nem lesz rá szükséged.

Viszont én pl 2-es voltam bioszból középsuliban és a végén abból pHd-ztem egy évtizeddel késöbb. Szóval nem lehet tudni.

Mondjuk az jó lenne ha a stílus más lenne, mert ami most megy középsuliban az inkább szivatás jellegű mint oktatás jellegű: a diákokat is meg a tanárokat is szivatja a tananyag eloszlása és jellege, meg a szar tankönyvek és egyéb materiális feltételek.

2013. dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!