Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Németből fogalmazás a zsebpénz...

Roxor3 kérdése:

Németből fogalmazás a zsebpénzről? Hogyan álljak neki, ötletek?

Figyelt kérdés

1 oldalnyi fogalmazást kellene írnom, hogy miért jó zsebpénzt kapni, illetve miért nem jó.

Elég ha csak magyarul is írnátok nekem tippeket, mert igazából semmi ötletem nincs, mivel nem szoktam kapni zsebpénzt. Neten se találtam semmiféle anyagot ez ügyben. Fontos! holnapra kellene!


2013. nov. 25. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha egy hónapban kapsz x összeget, akkor meg kell tanulnod takarékoskodni vele, ami a későbbiekben jól fog jönni.
2013. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyanokat is bele tudsz írni, hogy "zsebpénz"-t

nem csak a szülőktől kaphat az ember, hanem pl. úgy is

tud szerezni, ha pl. visszavált betétdíjas üvegeket v. papírt gyűjt

2013. nov. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Man kann Taschengeld nicht nur von zu Hause bekommen.

Man kann auch Papier sammeln und verkaufen oder Flaschen ins geschäft zurückbringen, wofür man Geld bekommt.

2013. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg lehet a szomszéd néninek segíteni (bevásárolni) és azért ad egy kis pénzt.

Man kann der Nachbarin beim Einkaufen helfen.

Dafür kann man auch etwas Taschengeld bekommen.

2013. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végül irtam 1 A4-es oldalt.
2013. nov. 26. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!