Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki lefordítaná németre?

Valaki lefordítaná németre?

Figyelt kérdés

Nagyon megköszönném, mert félévi jegyem múlik rajta, meg a karácsonyi ajándékom

Itt a szöveg:


Magyarország Közép-Európában fekszik, és itt mediterrán éghajlat van. Télen általában hidegek szoktak lenni, körülbelül -2 és -20 fok között. Sok hó is szokott esni, és ennek sok gyerek örül. Tavasszal az időjárás egyre jobb, de sok eső szokott esni. A fák újra zöldek lesznek. Körülbelül 10-25 fok van. Nyáron nagyon meleg van, főleg az Alföldön. Körülbelül 30-40 fok között van a hőmérséklet. Összel kezdd hideg lenni, a fák lehullajtják leveleiket, sok eső is szokott esni. Körülbelül 10-25 fok van, de ritkán 0 fok is lehet.


2013. nov. 28. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ungarn liegt im Mittel-Europa.(Te,Magyarországon baromira nem meditterán éghajlat van,hanem nedves vagy száraz kontinentális :D mediterrán Dél-Európában van,mint pl. Görögország :D ) Die Temperatur ist im Winter (im allgemeinen) niedrig,zirca zwischen -2 und -20 °C.(Hát Magyarországon azért ritka,ha -20-ig süllyed a hőmérséklet,egy 10-(-10) jobb lenne,de te tudod) . Es schneit,und die Kinder sind sehr froh.(Sie bauen Schneemann,machen Schneeballschlacht(én így ismerem ezt a szerkezetet,de talán spielen-nel is jó),oder Eis laufen(vagy Schlittschuh).Der Frühling ist besser,die Sonne scheint,aber es regnet viel.Die Bäumen knospen und Blumen blühen.Die Temperatur ist wärmer,zwischen 10 und 25 °C.Im Sommer ist sehr warm.Die Temperatur ist sehr heiß,es liegt zwischen 30-40.Im Winter ist die Temperatur kälter,manchmal sehr kühl.Die Blätter fallen ab,und es regnet viel.


Adtam pár plusz mondatot,meg nem mindent úgy fordítottam,ahogy te szeretnéd talán(de ezt úgyis észreveszed),de mintának nagyon jó szerintem :) Persze ne vedd készpénznek,régen beszéltem németül.

2013. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Jaa igazad van, kontinentális, hülye vagyok...

2013. nov. 28. 19:24
 3/3 II.Dartheon ***** válasza:
Látom már le van fordítva, de érdekes mi azt tanuljuk h Magyaro a hideg éghajlatban van, ahol a nyár meleg, a tél hideg, és csapadék is van.
2013. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!