Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Írnom kell Angolból egy...

Írnom kell Angolból egy fogalmazást egy meg nem történt balesetről, de nem vagyok jó angolból. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Írnom kell egy irányítot fogalmazást egy meg em történt balesetről egyes szám első személyben. De mivel nem vagyok jó Angolból nem tudom megírni úgy hogy jó legyen. Nem tud valaki leírni nekem egy ilyet??

2013. nov. 28. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:

I heard a big bumm and than I saw a flash, a very big flash. And there was this man, and he was bleeding all over very badly. The car was a total wreck. There was so much ketchup-red blood that I couldn't stand it so I fainted. Thats all I can remember.


Egyébként nem gondoljátok, hogy furcsa, amikor a pocsék angolos tökéletes házikkal áll elő? Na nem mintha az írásom az volna, csak rengeteg kérdés ez: nem vagyok jó angolból, írd meg helyettem. De amikor önállóan kell majd írni, akkor mi lesz?

2013. nov. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!