Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Horthy Miklós kormányzói...

Horthy Miklós kormányzói hatalmának jellemzése?

Figyelt kérdés

Hétfőre kell kidolgoznom egy fogalmazást:

Jellemezd Horthy Miklós kormányzói hatalmát és a kor politikai arculatát!

Őszintén mondom, ötletem sincs, hogy mit írjak 0,5-1 oldalas fogalmazás kellene. Egyszer már beadtam egy ilyet, akkor a 4 kormányt jellemeztem 4-5 mondatban egyenként fogalmazásszerűen. 10/0 pont..

Most pedig nem tudom, hogy mit írjak. Egy vázlatra, vagy címszavakra lenne szükségem.


2013. dec. 4. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Az interneten rengeteg anyag van


Én mindenképpen bele venném munkásságának ambivalens jellegét. Hozott felelőtlen döntéseket és nagy hazardírozás volt Hitlerrel paroláznia. Végén ebbe bukott bele.


Zsidók deportálásának engedélyezése is nagy ballépés volt.

Mikor megtudta hogy mennyire nem volt jó biznisz Hitlerrel haverkodni kapitulálni akart de fia életével megzsarolták és lemondatták. Tehetséges vezető volt ámbátor, rosszul taktikázott nem jött be neki és az idő sem őt igazolta. Ennyit mindenképpen kifejtenék benne.


Nézz körül a neten nagyon sok anyag van erről.

2013. dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!